Rekrutacja

Do Brytyjskiego Przedszkola Matematycznego FUN & MATH przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do grupy żłobkowej Brytyjskiego Przedszkola Matematycznego FUN & MATH przyjmujemy dzieci od roku do 3 lat.

Dziecko do FUN & MATH można zapisać w dowolnym momencie w ciągu roku, w zależności od dostępności miejsc. Namawiamy w pierwszej kolejności do odwiedzenia naszego Przedszkola. To jest doskonały moment na zadanie wielu pytań. Najlepiej jest odwiedzić nas w czasie trwania semestru, kiedy dzieci pracują i bawią się. Wtedy można naprawdę sprawdzić naszą unikalną atmosferę i wyjątkowość zajęć i atmosfery. Jednak zawsze będziemy gotowi, aby przygotować spotkanie w weekendy oraz w okresie wakacyjnym. Następnie, jeśli uważasz, że zapisanie Twojego Dziecka do FUN & MATH to dobry wybór i jeśli mamy miejsca, natychmiast umieścimy nazwisko przyszłego matematyka na liście oczekujących na przyjęcie.

Przed zbliżającym się czasem przyjęcia Państwa Dziecka do Przedszkola, skontaktujemy się z Państwem i zaprosimy na spotkanie w celu zapoznania się Dziecka z zespołem FUN & MATH i zespołu z Dzieckiem. Jest to dobry czas na weryfikację decyzji o przyjęciu Dziecka do naszego Przedszkola. Brytyjskie Przedszkole Matematyczne FUN & MATH zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia Dziecka do placówki.

 

W tym czasie Państwa Dziecko będzie mieć spotkanie/sesje zabaw z Nauczycielem Przedszkola. Oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba lub Państwo wyrażą chęć spotkanie takie odbędzie się w Państwa obecności. Jest to doskonała okazja do spotkania z Nauczycielem, zadawania dodatkowych pytań oraz wyboru częstotliwości uczęszczania Dziecka do Przedszkola i wszelkich potrzeb jakie Dziecko może mieć. To również właściwy moment na omówienie sposobu wprowadzenia Dziecka w życie Przedszkolaka. Niektóre dzieci i rodzice wolą krótkie i słodkie rozstania, inni potrzebują stopniowego wprowadzania w harmonogram przedszkolny. W czasie tej sesji doradzimy, w jaki sposób możemy ułatwić Dziecku wejście w nowy etap.

Z doświadczenia wiemy, że początki Przedszkolaka są najprawdopodobniej bardziej stresujące dla Rodziców niż Dzieci i dlatego traktujemy nasze zaangażowanie w zakresie partnerstwa z Rodzicami bardzo poważnie. W dowolnym dniu każdy Rodzic może zadać nurtujące go pytania Wychowawcy jego Dziecka poprzez drogę elektroniczną.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy etap i wiek rozwoju jest wyjątkowy i wymaga różnych działań i procedur. Dzieci mogą dołączyć do Brytyjskiego Przedszkola Matematycznego FUN & MATH w dowolnym momencie w wieku od 3 do 6 lat, a do grupy żłobkowej od 1 do 3 lat. Oferujemy elastyczne godziny przebywania Dziecka w placówce od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 cały rok w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu. Przedszkole jest nieczynne w dni ustawowo wolne od pracy oraz przez 2 tygodnie w okresie wakacji.

Sprawdź szczegóły

naszej wyjątkowej oferty

Oferta dla żłobka (Dzieci od 1 do 3 lat)Oferta dla Przedszkola (Dzieci od 3 do 6 lat)

Wybierz FUN & MATH – Matematyczne Przedszkole z brytyjskim akcentem

Chcesz zadać nam pytanie?
Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 724 220 220przedszkole@funandmath.pl